Halpress Leszno Halpress Leszno Halpress Leszno Halpress Leszno Halpress Leszno
Halpress Leszno
iOS Developer Poland
Hour of Code


Z nami Twoje dziecko pokocha informatykę!

Prowadzimy zajęcia z programowania skierowane dla kilku grup wiekowych - szkoła podstawowa oraz gimnazjum i liceum. Na naszych szkoleniach dzieci i młodzież NIE uczą się obsługi komputera (tego mają się nauczyć w szkole). Uczą się natomiast jak napisać program komputerowy. Wiedza ta przyda im się zarówno w liceum jak i na studiach. Uczymy programować od podstaw wykorzystując m.in. gry planszowe, technologię SCRATCH, która nie wymaga znajomości zaawansowanej matematyki oraz język Apple Swift. Uczymy logicznego myślenia niezbędnego przyszłemu informatykowi. Wystarczą chęci. A tego z pewnością dzieciom nie brakuje!!

SPOTKANIA BILETOWANE


KLUB GIER PLANSZOWYCH
Spotkania w pierwszy i trzeci wtorek miesiąca od godziny 17:00.

więcej >>>
GRUPOWE 8-10 osób


WYJAZDOWY KLUB GIER
Spotkanie minimum 3 godziny zegarowe (w tym nauczanie gier) dla grupy około 10 osób w wybranym miejscu.

więcej >>>
INDYWIDUALNE


ROBOT SPHERO
Programowanie robota kulki Sphero. Zajęcia trwają jedną godzinę lekcyjną.

więcej >>>


GRUPOWE 8-10 osób


PROGRAMOWANIE GIER ZRĘCZNOŚCIOWYCH
Nauka programowania gier dla najmłodszych. Wymagana umiejętność czytania i pisania. Zajęcia trwają 1,5 godziny zegarowej. 5 scenariuszy zajęć do wyboru.

więcej >>>
GRUPOWE 8-10 osób
INDYWIDUALNE


PODSTAWY ALGORYTMIKI
Kurs "Podstawy algorytmiki" w języku wizualnym dla osób, które wcześniej nie miały do czynienia z programowaniem. Głównie dla uczniów gimnazjum / liceum. 20 spotkań po 45 minut (20 godzin lekcyjnych).

więcej >>>
GRUPOWE 8-10 osób
INDYWIDUALNE


PODSTAWY ALGORYTMIKI
Kurs "Podstawy algorytmiki" w profesjonalnym języku programowania firmy Apple dla osób, które wcześniej nie miały do czynienia z programowaniem (nie licząc zajęć ze Scratch w szkole). Głównie dla uczniów gimnazjum / liceum. 20 spotkań po 45 minut (20 godzin lekcyjnych).

więcej >>>

GRUPOWE 8-10 osób
INDYWIDUALNE


PROGRAMOWANIE OBIEKTOWE (WSTĘP)
Kurs "Programowanie obiektowe" w profesjonalnym języku programowania firmy Apple dla osób, które wcześniej uzyskały dyplom z poziomu 2. Głównie dla uczniów gimnazjum / liceum. 20 spotkań po 45 minut (20 godzin lekcyjnych). Obowiązuje egzamin wstępny - pobierz pytania na egzamin

więcej >>>
INDYWIDUALNE
GRUPOWE 2 osoby


APLIKACJE MOBILNE
Kurs "Aplikacje mobilne" w profesjonalnym języku programowania firmy Apple dla osób, które wcześniej uzyskały dyplom z poziomu 3. Głównie dla uczniów gimnazjum / liceum. 20 spotkań po 45 minut (20 godzin lekcyjnych). Zajęcia tylko indywidualne. Wymagany w domu komputer marki Apple. Obowiązuje egzamin wstępny - pobierz pytania na egzamin

więcej >>>

INDYWIDUALNE


PROGRAMOWANIE STRUKTURALNE
Nauka programowania w języku Pascal dla osób, które chcą przećwiczyć programowanie nauczane w szkole. Głównie dla uczniów gimnazjum / liceum. Jedno spotkanie lub cykl spotkań poświęconych wybranym z listy zagadnieniom.

więcej >>>

GRUPOWE 2 osoby


TWORZENIE I ROZUMIENIE GIER
Kurs "Tworzenie i rozumienie gier" przeznaczony dla dwóch osób. Zajęcia przeplatane podstawami algorytmiki i logicznymi oraz ekonomicznymi grami planszowymi. 20 spotkań po 45 minut (20 godzin lekcyjnych). Na zakończenie kursu darmowy karnet do Klubu Gier Planszowych. Kurs skierowany dla par: koledzy/koleżanki, rodzic/dziecko, rodzeństwo.

więcej >>>
INDYWIDUALNE


KOREPETYCJE Z MATEMATYKI
KOREPETYCJE Z INFORMATYKI
Zajęcia tylko indywidualne. Zakres wiedzy wg programu MEN.

więcej >>>
GRUPOWE 8-10 osób


NAUCZANIE KODOWANIA
Kurs dla nauczycieli chcących prowadzić zajęcia z kodowania na poziomie szkoły podstawowej i gimnazjum.

więcej >>>


zajecia w szkole programowania


Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Halpress Leszno